Uçuş Bölgeleri

Fethiye Ölüdeniz'de yamaç paraşütü uçuşu, lagün ve Kumburnu manzarası eşliğinde. BABADAĞ

Fethiye Ölüdeniz'de Yamaç Paraşütü Uçuşu

2000 metre yükseklikten, profesyonel pilot eşliğinde gökyüzünde süzülme fırsatı. Uçuşumuz 30-40 dakika arası sürmekte olup, Ölüdeniz'in eşsiz manzarasında uçuşumuzu gerçekleştiriyoruz. Rezervasyon yapmak için buraya tıklayınız.

Antalya Alanya'da Yamaç Paraşütü Uçuşu

700 metre yükseklikten, profesyonel pilot eşliğinde gökyüzünde süzülme fırsatı. Uçuşumuz 15-25 dakika arası sürmekte olup, Alanya'da yapılabilecek en güzel aktiviteyi sizlere sunuyoruz. Rezervasyon yapmak için buraya tıklayınız.

bozdağ yamaç paraşütü

İzmir Bozdağ'da Yamaç Paraşütü Uçuşu

1400 metre yükseklikten, profesyonel pilot eşliğinde gökyüzünde süzülme fırsatı. Uçuşumuz 20-35 dakika arası sürmekte olup, iyi bir yolcu olursanız Gölcük'ü bile görebilirsiniz. Rezervasyon yapmak için buraya tıklayınız.

Manisa Çınaroba'da Yamaç Paraşütü Uçuşu

490 metre yükseklikten, profesyonel pilot eşliğinde gökyüzünde süzülme fırsatı. Uçuşumuz 10-25 dakika arası sürmekte olup, Manisa'nın üzüm bağı ovalarını izleyerek huzura eriyoruz. Rezervasyon yapmak için buraya tıklayınız.

izmir yamaç paraşütü

Kemalpaşa Çambel'de Yamaç Paraşütü Uçuşu

800  metre yükseklikten, profesyonel pilot eşliğinde gökyüzünde süzülme fırsatı. Uçuşumuz 15-30 dakika arası sürmekte olup, yeni İstanbul otobanı gişelerinden havadan ücretsiz geçiş yapabilirsiniz. Rezervasyon yapmak için buraya tıklayınız.

spil yamaç paraşütü

Manisa Spil'de Yamaç Paraşütü Uçuşu

1500 metre yükseklikten, profesyonel pilot eşliğinde gökyüzünde süzülme fırsatı. Uçuşumuz 25-40 dakika arası sürmekte olup, Şehzadeler şehri Manisa'nın üzerinde zevk-i sefa ile uçabilirsiniz. Rezervasyon yapmak için buraya tıklayınız.

beydağ yamaç paraşütü

İzmir Beydağ'da Yamaç Paraşütü Uçuşu

1500 metre yükseklikten, profesyonel pilot eşliğinde gökyüzünde süzülme fırsatı. Uçuşumuz 25-40 dakika arası sürmekte olup, Beydağ Barajı manzarası eşliğinde keyifle süzülebilirsiniz. Rezervasyon yapmak için buraya tıklayınız.


InstagramFacebookLink